O NAS

Zastanawiasz się, kim jesteśmy?

HipoRanker to stosunkowo młody startup, dlatego naszej historii nie można zacząć słowami "Dawno, dawno temu…". Dawno temu jednak rozpoczęła się nasza przygoda z finansami. Niektórzy z nas zajmowali się kredytami, inni – finansami firmowymi, a jeszcze inni – doradztwem finansowym. Być może trudno Ci w to uwierzyć, ale świat finansów może być naprawdę fascynujący! Co więcej – kryje on w sobie sporo tajemnic, a ich rozwiązywanie jest ekscytujące Szczególnie w dzisiejszych czasach, kiedy na rynkach finansowych panuje duża niepewność. Czy nasza wiedza i rozległe doświadczenie może okazać się tutaj przydatne? Chyba każdy zna odpowiedzieć na to pytanie!

Dzisiaj tworzymy zgrany zespół Rankerów. Każdego dnia pomagamy naszym Klientom i szukamy odpowiedzi na ich pytania. Który kredyt hipoteczny wybrać? Czy ta oferta kredytu na pewno jest opłacalna? A może warto jeszcze chwilę zaczekać? Wiemy, że nie każdy tak dobrze orientuje się w świecie finansów – od tego jesteśmy my! Stworzyliśmy firmę HipoRanker po to, aby dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i pasją. A przede wszystkim po to, aby zapewniać naszym Klientom poczucie finansowego bezpieczeństwa – bo wiemy, że to najważniejsze!

Ranker – jak może Ci pomóc?

Zastanawiasz się, na jaką dokładnie pomoc Rankera możesz liczyć? Odpowiedź jest prosta – na kompleksową! Ranker odpowie na wszystkie Twoje pytania (nawet na te, których nie zdążysz zadać!). Pomoże, wyliczy, porówna, sprawdzi, a w końcu ZNAJDZIE ODPOWIEDŹ! Znajdzie też najlepszą ofertę kredytowania, która będzie idealnie dopasowana do Twoich potrzeb, oczekiwań i bieżącej sytuacji finansowej.

Ranker po ludzku wytłumaczy Ci wszystkie zawiłości prawne i finansowe. Nie musisz obawiać się skomplikowanego języka – Ranker jest mistrzem w tłumaczeniu go na prosty język!

Na co możesz liczyć? Ranker przygotuje dla Ciebie indywidualny ranking kredytów hipotecznych. Sam zdecydujesz, w jaki sposób będziesz kontaktował się ze swoim Rankerem – telefonicznie, mailowo, a może online? Zyskasz również możliwość finalizacji produktu bez wychodzenia z domu.

HipoRanker to Twój pomocnik, który przenosi doradztwo finansowe do świata zdalnego! Nie budujemy bariery Doradca – Klient, Ekspert – Klient, Bankier – Klient. Ranker to Twój osobisty przewodnik w świecie finansów. Nie tylko wskaże Ci odpowiednie oferty i pomoże w wyborze tej najlepszej, ale też dobierze najlepszy sposób ubiegania się po kredyt. A stąd już tylko krok do wymarzonej nieruchomości! Kalkulator online
PORADNIKI

Porady ekspertów kredytów hipotecznych

Jakie są najczęstsze przyczyny odrzucenia wniosku o kredyt hipoteczny?
Podjąłeś decyzję o wzięciu kredytu hipotecznego, jednak zastanawiasz się, czy bank udzieli Ci takiego kredytu? A może już jakiś czas temu złożyłeś wniosek o kredyt, jednak uzyskałeś odpowiedź odmowną od banku? Sprawdź, jakie są najczęstsze przyczyny odrzucenia wniosku o kredyt hipoteczny.
Przeczytaj więcej
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Na jaki cel można przeznaczyć kredyt hipoteczny?
Kredyty hipoteczne z założenia udzielane są na zakup nieruchomości. Może to być dom lub mieszkanie, zarówno z rynku wtórnego, jak i pierwotnego. Możesz również uzyskać kredyt hipoteczny na zakup działki, budowę domu lub na remont. Ciekawym rozwiązaniem jest także łączenie różnych celów, na przykład zakup mieszkania z rynku pierwotnego i jego wykończenie. Jedno jest pewne – istnieje wiele możliwości dopasowania kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb.
Jak znaleźć najlepszą ofertę kredytu hipotecznego?
Przed podjęciem decyzji, który kredyt hipoteczny będzie najlepszy, warto dokładnie przeanalizować i porównać wszystkie dostępne oferty. Na pierwszy rzut oka mogą one być podobne, jednak po analizie szybko okaże się, że pomiędzy poszczególnymi ofertami jest wiele istotnych różnic. Mając wszystkie te informacje, o wiele łatwiej jest znaleźć najlepszą ofertę kredytu hipotecznego.
Jak wyliczana jest zdolność kredytowa?
Zdolność kredytowa jest niezwykle ważna przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny, dlatego istotne jest, aby została ona precyzyjnie wyliczona już na samym początku. Przy wyliczaniu zdolności kredytowej uwzględnia się wiele czynników – od wysokości przychodów i wydatków, poprzez miejsce i formę zatrudnienia, aż po wiek. Poznanie zdolności kredytowej może być kluczem do sukcesu, jeśli zależy Ci na znalezieniu idealnie dopasowanej oferty kredytu hipotecznego.
Jak zwiększyć swoje szanse na otrzymanie kredytu hipotecznego?
Na decyzję banku o udzieleniu kredytu hipotecznego wpływa wiele czynników, dlatego ważne jest, aby pokazać się bankowi z jak najlepszej strony. Warto zacząć już na kilka miesięcy przed złożeniem wniosku. Spłacenie zobowiązań finansowych, zwiększenie przychodów, zadbanie o wkład własny czy o stabilną sytuację na pewno pozytywnie wpłynie na szanse na uzyskanie kredytu hipotecznego.
OPINIE

Opinie o HipoRanker

Fajna obsługa i super kontakt z pracownikiem, polecam fajne mają oferty.
Szukałem drugiego kredytu hipotecznego miałem iść do swojego banku, ale okazało się że dobrze że wypełniłem wniosek i porozmawiał z nimi :)
Będę polecała porównywarkę, duża oszczędność czasu nie trzeba od razu jechać na spotkanie żeby zbadać zdolność.
Znają się na hipotekach, warto porozmawiać mili ludzie.
KALKULATOR ONLINE